Download Joomla by Hosting Reviews

Medová masáž

Med radíme odpradávna medzi prírodné zázraky – aj ako pochutinu, ale taktiež ako podporný liečebný prostriedok. Vlastnosti a liečivé účinky včelieho medu poznali a využívali už starí Číňania, Arabi, Egypťania, Gréci, Rimania, Indiáni a iné národy.

 

Medová masáž umožňuje uvoľňovať toxíny z tela. Ak ich totiž nestíhajú vylučovať naše vylučovacie orgány (obličky, pečeň, pľúca, pokožka), trápi nás senná nádcha, zápaly dutín, vyrážky, výtoky, infekcie močových ciest. Znižuje sa naša imunita, čo vyvoláva chronický únavový syndróm, zimné depresie či plesňové choroby. Pomocou stimulácie reflexných zón sa však touto masážou dajú priaznivo ovplyvňovať aj vnútorné orgány v tele. Odporúča sa ľuďom, ktorí trpia ochoreniami kĺbov alebo reumatizmom. Pomôže pri problémoch s nespavosťou, bolesťami hlavy alebo tráviacimi problémami.

Svojím detoxikačným pôsobením medová masáž oslobodzuje celý organizmus od usadenín, ktoré si v priebehu rokov nahromadilzo životného prostredia, potravy a liekov. Medová hmota obnovuje prirodzenú detoxikačnú schopnosť organizmu.