Download Joomla by Hosting Reviews

Bankovanie

V ponuke služieb je zahrnuté aj tzv. Bankovanie. Nejedená sa tak úplne o zákrok s masážnym efektom, ale je to veľmi obľúbená a učinná procedúra s detoxikačným účinnkom. Uvoľnuje telo v každom smere.

Bankovanie má blahodárne učínky na rôzne telesné problémy ako napr.:

  • pri liečbe bolesti svalov
  • ochorenie krvného obehu
  • problémy zažívacieho a dýchacieho ústrojenstva
  • pri zvýšenom krvnom tlak
  • migrén
  • žlčníkové problémy
  • gynekologické problémy

 

 

 

Účinky Bankovania

  1. všeobecný:  prečistenie krvi, zlepšenie krvného obehu, pozitívne pôsobí na nervový systém
  2. miestny:  odstránenie bolesti a uvoľnenie stuhnutých svalov

 

Vplyv na kožu – odstránenie stagnujúcej krvi z pokožky, podpora regenerácie kože, zvýšenie odolnosti voči škodlivým účinkom.

Vplyv na svalystimulujú sa podkožné kapiláry, upravuje sa lymfatický systém, zvýšený krvný prietok vyvoláva zvýšenie teploty kože vo svaloch.

Vplyv na zažívacie ústrojenstvo – vplývanie na chrbát pomocou spinálnych nervov ovplyvňujeme vnútorné orgány.

Vplyv na brucho – dochádza k stimulovaní vnútorných orgánov a zlepšuje sa peristaltika (vyprázdňovanie), sekrécia tráviacich štiav.

Čistenie krvi – následkom podtlaku sa zlepšuje krvný obeh v tepnách a žilách, môže dôjsť k hematómom (podliatinám, modrinám)

 

Je dôležité aby ste po bankovaní dodržiavali pitný režim!  Bežným javom po bankovaní je točenie hlavy alebo mierne zvýšená teplota, prípadne pocit chladu. Výrazné zlepšenie sa pociťuje po približne 3 bankovaniach. Veľmi pozitívnym javom, ktorý si klienti pochvalujú, je úbytok nadbytočnej hmotnosti, čo je znakom správnej telesnej aktivity. Telo sa totiž detoxikuje od škodlivých látok a organizmus sa postupne stáva vitálnejším.