Download Joomla by Hosting Reviews

Služby

Klasická masáž

Klasická masáž udržuje stabilitu a zvyšuje výkonnosť skoro vo všetkých hlavných systémoch ľudského tela. Masážou možno pozitívne ovplyvniť svalstvo, krvný, lymfatický, nervový a respiračný systém. Za najväčší prínos masáži však možno označiť práve relaxačný účinok, ktorý má masáž na svalové napätie. Plynulé ťahy a masírovanie svalstva uvoľňujú napätie, kĺby a zlepšujú krvný obeh, a toto všetko je iba prínosom pre celkové zdravie jednotlivca.

 

Čítať ďalej...

Bankovanie

V ponuke služieb je zahrnuté aj tzv. Bankovanie. Nejedená sa tak úplne o zákrok s masážnym efektom, ale je to veľmi obľúbená a učinná procedúra s detoxikačným účinnkom. Uvoľnuje telo v každom smere.

Čítať ďalej...

Reflexná masáž chodidiel

Reflexná masáž chodidiel je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Je to masáž reflexných bodov, tzv. receptorov, ktoré sa nachádzajú na chodidlách. Sú to citlivé miesta, ktoré sú spojené s časťami ľudského tela alebo orgánmi ako keby neviditeľnou pavučinkou.

 

Čítať ďalej...

Medová masáž

Med radíme odpradávna medzi prírodné zázraky – aj ako pochutinu, ale taktiež ako podporný liečebný prostriedok. Vlastnosti a liečivé účinky včelieho medu poznali a využívali už starí Číňania, Arabi, Egypťania, Gréci, Rimania, Indiáni a iné národy.

 

Čítať ďalej...